Barbie Çiftlik Hayatı

Barbie Çiftlik Hayatı oyunu 684 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Barbie Oyunları

Barbie Çiftlik Hayatı Barbie Çiftlik Hayatı ; Ahırın kapısının açık olduğunu fark eden barbie, domuzları kementi ile yakalamaya çalışıyor. Ona yardım etmeye ne dersin?

Oyun Oyna

Barbie Çiftlik Hayatı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Oyuncak Barbie Oyuncak Barbie Küçük barbieyi giydirmek için oyun hemen ekranlarınıza gelecek. Sizin yapmanız gereken barbieye en uygun kıyafetleri giydirmek. Sağ ve sol taraftaki kategorilere tıklayıp istediğiniz kıyafet ve aksesuarları seçim , mause ile kahramanımızın üzerine sürükleyin. İyi eğlenceler.

Mükemmel Çiftlik Mükemmel Çiftlik Fare ile toprak ekin ve üstüne tohum ekerek sebzeler yetiştirip satın. Kümesler kurun,yumurta ve süt satarsınız. Para kazandıkça yeni fabrikalar kurarak ve araziler alarak çiftliğinizi mükemmel bir işletme haline getirin.

Minik Çiftlik Minik Çiftlik Minik çiftlik oyununda kurduğunuz çiftliği geliştirerek para kazanmalı ve çiftliğinizi zarara uğratmadan ayakta tutmalısınız.

Gelin Barbie Gelin Barbie PLAY yazısına tıklayarak oyunumuza başlıyoruz. Oyunumuzda aşama aşama barbieyi giydireceksiniz. İlk aşamada çorap seçiminizi yapın. İkinci aşamada çorap üzerine süsler seçin , Üçüncü bölümde ayakkabı seçimini yapacaksınız.. Ve ilerleyen kategorilerde barbie yi çok güzel bir gelin yapacaksınız. Oyunu mause ile oynayacaksınız.

Çiftlik Zamanı Çiftlik Zamanı Tarlalarımızı ekicez,tavuk,inek,koyun besleyerek onların ürünlerini satarak çiftlik aletleri alacağız.Çiftliğimizi elde ettiğimiz ürünleri satarak büyütmeye çalışacağız.

Çiftlik Ürünleri Çiftlik Ürünleri Oyun yüklenmesinden sonra arabanızın rengini seçiyorsunuz.bayansanız female,erkekseniz MALE yazan yere tıklıyorsunuz.Oyun nickinizi girdikten sonra OK yazan yere tıklıyorsunuz.Yeni açılan panelde PLAY yazan yere tıklıyorsunuz.Oyunda çok kez karşınıza çıkan Continue ve Ok butonları olacaktır.Oyundaki amacınız malları kasalara mause(fare) ile taşıyarak yükleyip,kamyonun gerekli yere götürmesini sağlamalısınız.

Çiftlik Traktörü Çiftlik Traktörü Yapmanız gereken kasada dolu olan domates havuç ve bütün meyve sebzeleri pazar yerine götürün kasayı boşaltın ve yeni ürünler için yeni bölümlere başlayın

Çiftlik Hayatı Çiftlik Hayatı Çiftlik Hayatı Çiftlikte neler olmuyor ki. Tavuklar koyunlar herkes bir yerlere gidiyor. Günlük çiftlik hayatını oynayın.

Çiftlik Geliştir Çiftlik Geliştir Para kazanmak büyüteceğin hayvanların miktarına bağlıdır.Mause ile aşağıdaki menüden paranın yettiğine göre hayvanları alıp çiftliğine koy.Para kazandıktan sonra çiftliğine ev yapıp işleri büyüt.