Barbie Çiftlik Hayatı

Barbie Çiftlik Hayatı oyunu 503 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Barbie Oyunları

Barbie Çiftlik Hayatı Barbie Çiftlik Hayatı ; Ahırın kapısının açık olduğunu fark eden barbie, domuzları kementi ile yakalamaya çalışıyor. Ona yardım etmeye ne dersin?

Oyun Oyna

Barbie Çiftlik Hayatı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Mükemmel Çiftlik Mükemmel Çiftlik Fare ile toprak ekin ve üstüne tohum ekerek sebzeler yetiştirip satın. Kümesler kurun,yumurta ve süt satarsınız. Para kazandıkça yeni fabrikalar kurarak ve araziler alarak çiftliğinizi mükemmel bir işletme haline getirin.

Minik Çiftlik Minik Çiftlik Minik çiftlik oyununda kurduğunuz çiftliği geliştirerek para kazanmalı ve çiftliğinizi zarara uğratmadan ayakta tutmalısınız.

Çiftlik Zamanı Çiftlik Zamanı Tarlalarımızı ekicez,tavuk,inek,koyun besleyerek onların ürünlerini satarak çiftlik aletleri alacağız.Çiftliğimizi elde ettiğimiz ürünleri satarak büyütmeye çalışacağız.

Çiftlik Ürünleri Çiftlik Ürünleri Oyun yüklenmesinden sonra arabanızın rengini seçiyorsunuz.bayansanız female,erkekseniz MALE yazan yere tıklıyorsunuz.Oyun nickinizi girdikten sonra OK yazan yere tıklıyorsunuz.Yeni açılan panelde PLAY yazan yere tıklıyorsunuz.Oyunda çok kez karşınıza çıkan Continue ve Ok butonları olacaktır.Oyundaki amacınız malları kasalara mause(fare) ile taşıyarak yükleyip,kamyonun gerekli yere götürmesini sağlamalısınız.

Çiftlik Traktörü Çiftlik Traktörü Yapmanız gereken kasada dolu olan domates havuç ve bütün meyve sebzeleri pazar yerine götürün kasayı boşaltın ve yeni ürünler için yeni bölümlere başlayın

Çiftlik Hayatı Çiftlik Hayatı Çiftlik Hayatı Çiftlikte neler olmuyor ki. Tavuklar koyunlar herkes bir yerlere gidiyor. Günlük çiftlik hayatını oynayın.

Çiftlik Geliştir Çiftlik Geliştir Para kazanmak büyüteceğin hayvanların miktarına bağlıdır.Mause ile aşağıdaki menüden paranın yettiğine göre hayvanları alıp çiftliğine koy.Para kazandıktan sonra çiftliğine ev yapıp işleri büyüt.

Çiftlik Farkları Çiftlik Farkları Çiftlik Farkları 2 oyunumuzda iki resim arasındaki farkları dikkatlı bakarak en kısa sürede bulmaya çalışacağız.

Çiftlik Çiftlik Çiftlikteki hayvanları ve tarlanızın bakımını yapın. Hayvanları ve tarlanın bakımını yaptıkça para kazanacak ve çiftliği daha da büyüteceksiniz.